Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI

Studzienna 12/14 lok 28 ( 1 piętro) Studzienna Office Inowrocław

Mapa

570 188...

570 188 841

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.4katy-inowroclaw.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Od ponad 10 lat wyspecjalizowaliśmy się w pośrednictwie w sprzedaży:
mieszkań, domów, działek budowlanych oraz działek/domków rekreacyjnych, obiektów inwestycyjnych oraz wynajmie: mieszkań, lokali usługowych, hal magazynowo-usługowych . Zadzwoń po więcej szczegółów skutecznie sprzedamy kub wynajmiemy Twoją nieruchomość!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

73

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

63 000 zł968 m² 65,08 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta na wyłączność Biur 4 Kąty* ! zostało jedyne 6 działek do sprzedaży ! Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty prezentuje do sprzedaży ośrodek wypoczynkowy składający się z 5 domków letniskowych zlokalizowany w malowniczej...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta! Lokal ma...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

1 790 000 zł238 m² 7 521,01 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

*Oferta na wyłączność Biura 4 Kąty * Biuro Nieruchomości 4 Kąty przedstawia na sprzedaż Reprezentacyjny dom w spokojnej części Barcina! Jeżeli...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 000 zł113,13 m² 3 297,09 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

"oferta na wyłączność"- prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł104,30 m² 7 660,59 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom w cenie 799 tys. zł!...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Katy" Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny 5 pokojowy z poddaszem użytkowym...

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł1 557 m² 1 695,57 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

40,91 zł/m²22 m² 900 zł

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo / usługowo/ biurowy o łącznej pow. 22m2 zlokalizowany w świetnej lokalizacji w Kruszwicy na...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43 m , zlokalizowanego na...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 45 m2, usytuowane na...

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł45 m² 5 600 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

rzedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,46 m , położonego na 4. piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok/ 40m2/ wyposażone i umeblowane / os. Nowe / I piętro Prezentujemy Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

*** Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości 4 kąty nieruchomości *** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli cenisz sobie spokój i kontakt z naturą to jest to właśnie miejsce dla Ciebie. Działka położona jest w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 61,77 m2 zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł91,39 m² 6 335,49 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 91,39 m2 zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł71,83 m² 16 984,55 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* oferta na wyłączność Biura 4 Kąty* Prezentujemy Państwu wyjątkowe i atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o o łącznej pow. 71,83 m2...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,10 m² 5 533,98 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

201 780 zł1 062 m² 190 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta na wyłączność* Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki położone w pięknej i spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,56 m² 5 743,98 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się w bloku mieszkalnym...

Szczegóły ogłoszenia

86 800 zł1 085 m² 80 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Katy" Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, działki budowlane położone w Słońsku. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż Dom o łącznej powierzchni 232m2 z czego na pow. użytkową przypada 207m2 zlokalizowany w Inowrocławiu na os Solno w cenie...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł112,50 m² 2 577,78 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:888 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż akcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł105 m² 4 371,43 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:528 m²

Biuro Nieruchomości 4 Kąty prezentuje do sprzedaży działający od ok 20 lat lokal gastronomiczny zlokalizowany w malowniczej miejscowości Przyjezierze...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Piękny duży dom ok 10 km od centrum Torunia a 7 km do granic Torunia w malowniczej miejscowości Mierzynek ( mpzp). W sąsiedztwie piękne...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 016 m² 34,81 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka w pięknej i malowniczej okolicy! 36 zł/m2! Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną niezabudowaną...

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** Apartament wolny od 1 maja 2026r. *** 4 Kąty Nieruchomości oferuje piękne , nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku na...

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Balin

Balin,kujawsko-pomorskie

8 000 000 zł2 865 m² 2 792,32 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:27 700 m²

Ferma drobiu (5 budynków)+2 domy/ 2,77ha/kurniki Do sprzedaży nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz 5 budynkami które niegdyś...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł81,78 m² 12 105,65 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Nowoczesny 3, pokojowy apartament czeka właśnie na Ciebie! O powierzchni 81,78 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,50 m² 5 503,45 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin w Inowrocławiu!...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 703 m² 217,26 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną na terenie miasta Inowrocławia na...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

Natalia Czajkowska

Natalia Czajkowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty* Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej pow. 58 m2, zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,36 m² 6 022,48 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,36 m2, zlokalizowane na os. Nowym...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł670 m² 201,49 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta 7 działek (od 600m2 do 670m2) z pięknym widokiem na jezioro , jedyne 120m2 od linii brzegowej jeziora! Biuro 4 Kąty Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

63 000 zł39 m² 1 615,38 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się 12 km od Inowrocławia....

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2...

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,36 m² 7 492,69 zł/m²

Tamara Grabowska

Tamara Grabowska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Centrum Inowrocławia. Oferta dotyczy kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego...

Szczegóły ogłoszenia

1 772 440 zł48 560 m² 36,50 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł124,41 m² 3 850,17 zł/m²

Kasia

Kasia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom idealny dla dwupokoleniowej rodziny dostępny od...